Różne oblicza gry Błonianki I

• autor: Trener, 2012-10-22 14:36

Nadto wysoka porażka z Unią Boryszew.

Mecz od samego początku był wyrównany i toczony w szybkim tempie.

Dużo niedokładności widać było z jednej jak i z drugiej strony. Pierwszą akcję do zdobycia bramki wypracowali sobie goście jednak zabrakło dokładności. Swoje szanse mieli również zawodnicy z Błonia.

Druga połowa zaczęła się od lekkiej przewagi Unii która udokumentowała to szybkim zdobyciem dwóch goli. Obie bramki padły po indywidualnych błędach obrońców. Nasi zawodnicy jednak się nie poddawali i z każdą kolejną minutą ich gra wyglądała coraz lepiej. Wreszcie trochę przypadkowo swoją bramkę w zamieszaniu z rzutu rożnego zdobywa Hubert Dąbrowski i było 1:2. Chwilę później bliźniacza akcja z rzutem rożnym i jest 2:2. Po wyrównaniu uwidaczniała się przewaga Błonianki I, jednak po dwóch kwartach wynik był remisowy. Trzecia kwarta to dobra gra w ofensywie udokumentowana golem przez Wojtasika, jednak formacja defensywna nie była pewnym punktem w tej kwarcie. Czwarta kwarta zaczęła się od szybko strzelonej bramki przez Unię na 3:3 po łatwym ograniu naszego obrońcy i mocnym strzale pod poprzeczkę.. Kolejna akcja przynosi jednak prowadzenie. Dobre wznowienie gry przez Krasińskiego do Wawryło długie podanie po linii i w sytuacji sam na sam Szustkowski piękną podcinką przerzuca piłkę nad bramkarzem i jest 4:3. Niestety gra obronna w tym meczu wyglądała słabo i efektem kolejnych błędów naszych piłkarzy była bramka strzelona na 4:4. Kolejna stracona bramka to kolejny błąd indywidualny czego efektem był strzał z najbliższej odległości. Kolejne bramki padały niestety po bardzo prostych błędach naszych piłkarzy, co jest bardzo dziwne, bo w poprzednich meczach to właśnie formacja obronna grała najsolidniej.

Podsumowując z gry naszego zespołu można być ogólnie zadowolonym, szczególnie z pierwszych trzech kwart, gdzie mimo dwubramkowej straty potrafiliśmy wyjść na prowadzenie. Szkoda że nie udało się wygrać, trzeba teraz solidnie popracować nad błędami na treningach, a w następnych meczach będzie lepiej.